Firma posiada bogate zaplecze pomocy naukowych, sprzęt multimedialny oraz szeroki wachlarz tematyki zajęć.

Charakterystyka i główne założenia firmy

Firma „Ściśle fajni” powstała w marcu 2015 roku. Jest prowadzona przez Magdalenę Knuth, która ukończyła studia magisterskie na UMK w Toruniu oraz posiada przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zostało zdobyte podczas pracy w szkole w charakterze nauczycielki chemii i fizyki.

Głównym celem firmy jest zainteresowanie najmłodszych naukami ścisłymi oraz ochroną przyrody. Zakłada się organizacje warsztatów i pokazów naukowych, których odbiorcami będą dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Dzieci i młodzież, biorąca udział w zajęciach „Ściśle Fajnych”, będzie miała okazję do zapoznania się z tajnikami codziennych zjawisk, obejrzenia ciekawych materiałów multimedialnych oraz przede wszystkim do eksperymentowania.

Firma posiada bogate zaplecze pomocy naukowych, sprzęt multimedialny oraz szeroki wachlarz tematyki zajęć.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij